Stockholm

Sigma Civil AB
Besöksadress: Marieviksgatan 19 C, 3 tr
Postadress: Box 47137, SE-100 74 Stockholm, Sweden

Växel: +46 771 550 500

Avdelningschef Geoteknik / Vice VD

Fredrik Andersson

+46 709 73 61 98

fredrik.andersson@sigma.se

Teamledare Geoteknik

Henrik Blomquist

+46 706 21 40 30

henrik.blomquist@sigma.se

Avdelningschef Konstruktion

Jan-Erik Lundgren

+46 705 89 33 92

jan-erik.lundgren@sigma.se

Avdelningschef Miljö

Johan Ehle

+46 707 75 60 60

johan.ehle@sigma.se

Avdelningschef Gata, Mark & VA

Reza Karim

+46 70 300 53 10

reza.karim@sigma.se

Avdelningschef Projektledning

Urban Matti

+46 705 88 26 52

urban.matti@sigma.se

Göteborg

Sigma Civil AB
Lindholmspiren 7
417 56 Göteborg

Växel: +46 771 550 500

Teamledare Konstruktion

Erik Gustavsson

+46 706 50 45 06

erik.gustavsson@sigma.se

Avdelningschef Väg & Vatten, Geoteknik och miljö

Fredrik Johnson

+46 761 01 09 94

fredrik.johnson@sigma.se

Teamledare Trafik

Lars Löwenadler

+46 722 08 22 27

lars.lowenadler@sigma.se

Teamledare VA

Maria Rimstedt

+46 702 06 55 14

maria.rimstedt@sigma.se

Teamledare Väg & Gata

Mårten Roslund

+46 722 16 86 58

marten.roslund@sigma.se

Teamledare Projektledning

Pär Nordhall Falk

+46 706 51 27 47

par.nordhall.falk@sigma.se

Avdelningschef Projektledning & Konstruktion

Pierre Ohlsson

+46 705 48 56 19

pierre.ohlsson@sigma.se

Malmö

Sigma Civil AB
Dockplatsen 1
211 19 Malmö

Växel: +46 771 550 500

Avdelningschef Geoteknik / Vice VD

Fredrik Andersson

+46 709 73 61 98

fredrik.andersson@sigma.se

Avdelningschef Projektledning

Ingela Croon

+46 702 12 18 93

ingela.croon@sigma.se

Teamledare Plan

Jimmie Simonsen

+46 722 47 43 18

jimmie.simonsen@sigma.se

Avdelningschef Plan, Landskap & Trafik

Johan Bergström

+46 706 60 97 55

johan.bergstrom@sigma.se

Teamledare Projektledning

Marie Centeno

+46 703 57 77 90

marie.centeno@sigma.se

Avdelningschef Väg och Gata

Nicklas Wedin

+46 730 68 17 27

nicklas.wedin@sigma.se

Teamledare Miljö

Patricia Brobeck

+46 729 64 34 06

patricia.brobeck@sigma.se

Teamledare Landskap

Robert Gustavsson

+46 70 347 17 93

robert.gustavsson@sigma.se

Teamledare Gata

Urban Nordh

+46 702 89 74 63

urban.nordh@sigma.se

Halmstad

Sigma Civil AB
Gamletullsgatan 12
302 46 Halmstad

Växel: +46 771 550 500

Avdelningschef Projektledning

Ingela Croon

+46 702 12 18 93

ingela.croon@sigma.se

Avdelningschef Plan, Landskap & Trafik

Johan Bergström

+46 706 60 97 55

johan.bergstrom@sigma.se

Avdelningschef Väg, Gata & Geoteknik

Nicklas Wedin

+46 730 68 17 27

nicklas.wedin@sigma.se

Teamledare Miljö

Patricia Brobeck

+46 729 64 34 06

patricia.brobeck@sigma.se

Umeå

Sigma Civil AB
Rådhusesplanaden 2 C
903 28 Umeå

Växel: +46 771 550 500

Avdelningschef Konstruktion

Jan-Erik Lundgren

+46 705 89 33 92

jan-erik.lundgren@sigma.se

Avdelningschef VA-Teknik

Lars Nilsson

+46 730 68 19 35

lars.nilsson@sigma.se

Avdelningschef Gata

Mikael Yngvesson

+46 706 20 87 05

mikael.yngvesson@sigma.se

Avdelningschef Miljö

Per-Håkan Sandström

+46 706 82 92 42

per-hakan.sandstrom@sigma.se

Karlstad

Sigma Civil AB
Kungsgatan 12
652 24 Karlstad

Växel: +46 771 550 500

Avdelningschef Väg & Vatten

Fredrik Johnson

+46 761 01 09 94

fredrik.johnson@sigma.se

Teamledare Väg & Gata

Mårten Roslund

+46 722 16 86 58

marten.roslund@sigma.se