Malmö

Sigma Civil AB
Stora Varvsgatan 11
211 74 Malmö

Växel: +46 771 550 500

Avdelningschef Projektledning

Ingela Croon

+46 702 12 18 93

ingela.croon@sigma.se

Teamledare Plan

Jimmie Simonsen

+46 722 47 43 18

jimmie.simonsen@sigma.se

Avdelningschef Plan, Landskap & Trafik

Johan Bergström

+46 706 60 97 55

johan.bergstrom@sigma.se

Avdelningschef Väg och Gata

Nicklas Wedin

+46 730 68 17 27

nicklas.wedin@sigma.se

Teamledare Landskap

Robert Gustavsson

+46 70 347 17 93

robert.gustavsson@sigma.se

Stockholm

Sigma Civil Öst AB

 

Kontor Marievik: 

Marieviksgatan 19 C, 3 tr

SE-100 74 Stockholm, Sweden

 

Kontor Bromma:

Fredsforsstigen 22

168 67 Bromma

 

Växel: +46 771 550 500

 

VD Sigma Civil Öst

Emil Pettersen

+46 70591 99 73

emil.pettersen@sigma.se

vVD Sigma Civil Öst

Johan Ehle

+46 707 75 60 60

johan.ehle@sigma.se

Avdelningschef Miljö

Susanna Wold

+ 46 70 271 53 86

susanna.wold@sigma.se

Avdelningschef Systems

Nils Outters

+46 72 727 87 70

nils.outters@sigma.se

Avdelningschef Produktion & Kalkyl

Emil Pettersen

+46 705 91 99 73

emil.pettersen@sigma.se

Avdelningschef Geoteknik

Sofie Wallenberg

+46 767 64 55 40

sofie.wallenberg@sigma.se

Teamledare Miljö

Lars Gråbergs

+46 738 03 55 13

lars.grabergs@sigma.se

Avdelningschef Gata, Mark & VA

Eva Enflo

+46 730 53 62 35

eva.enflo@sigma.se

Avdelningschef Projektledning

Therese Bergh

+46 72 202 00 32

therese.bergh@sigma.se

Teamledare Projektledning

Fredrik Arvered

+46 729 65 42 62

fredrik.arvered@sigma.se

Göteborg

Sigma Civil AB

Lindholmspiren 9

417 56 Göteborg

Växel: +46 771 550 500

Teamledare Konstruktion

Erik Gustavsson

+46 706 50 45 06

erik.gustavsson@sigma.se

Avdelningschef Väg & Vatten, Vatten, Landskap, Utredning

Fredrik Johnson

+46 761 01 09 94

fredrik.johnson@sigma.se

Avdelningschef Trafik

Lars Löwenadler

+46 722 08 22 27

lars.lowenadler@sigma.se

Teamledare Väg & Gata

Georgi Stojanovski

+46 706 07 47 77

georgi.stojanovski@sigma.se

Teamledare Projektledning

Pär Nordhall Falk

+46 706 51 27 47

par.nordhall.falk@sigma.se

Avdelningschef Projektledning

Pierre Ohlsson

+46 705 48 56 19

pierre.ohlsson@sigma.se

Avdelningschef Konstruktion

Erik Gustavsson

+46 706 50 45 06

erik.gustavsson@sigma.se

Teamledare VA

Didrik Almqvist

+46 761 36 91 22

didrik.almqvist@sigma.se

Umeå

Sigma Civil AB
Rådhusesplanaden 2 C
903 28 Umeå

Växel: +46 771 550 500

Avdelningschef VA-Teknik

Lars Nilsson

+46 730 68 19 35

lars.nilsson@sigma.se

Avdelningschef Väg, Mark & Landskap

Morgan Gunnebrink

+46 70 699 22 14

morgan.gunnebrink@sigma.se

Avdelningschef Miljö

Per-Håkan Sandström

+46 706 82 92 42

per-hakan.sandstrom@sigma.se

Halmstad

Sigma Civil AB
Gamletullsgatan 12
302 46 Halmstad

Växel: +46 771 550 500

Avdelningschef Projektledning

Ingela Croon

+46 702 12 18 93

ingela.croon@sigma.se

Avdelningschef Plan, Landskap & Trafik

Johan Bergström

+46 706 60 97 55

johan.bergstrom@sigma.se

Avdelningschef Väg, Gata

Nicklas Wedin

+46 730 68 17 27

nicklas.wedin@sigma.se

Karlstad

Sigma Civil AB

Gustaf Anders Gata 15B

653 40 Karlstad

Växel: +46 771 550 500

Avdelningschef Väg & Vatten

Fredrik Johnson

+46 761 01 09 94

fredrik.johnson@sigma.se

Teamledare Landskap

Anders Eriksson

+46 705 46 99 57

anders.eriksson3@sigma.se

Teamledare Väg & Gata

Tobias Amneteg

+46 76 125 99 94

tobias.amneteg@sigma.se

Teamledare Utredning (Miljö, trafik, plan, GIS)

Susanne Ekström

+46 702 74 18 50

susanne.ekstrom@sigma.se

Jönköping

Sigma Civil AB
Smedjegatan 23D
553 20 Jönköping

Växel: +46 771 550 500

 

Avdelningschef Väg & Vatten

Fredrik Johnson

+46 761 01 09 94

fredrik.johnson@sigma.se

Teamledare Väg & Gata

Shahab Nassiri

+46 76 11 78 688

Shahab.Nassiri@sigma.se